MadjoeBeach Toernooi

4 juni 2018

Hoi volleybalfanaten!

Het zaalseizoen is nu al een paar weken afgelopen maar we missen jullie enorm, daarom hebben we wat leuks bedacht: Het allereerste MadjoeBeach toernooi!! Lekker ons favoriete spelletje spelen maar dan op het zand en in de zon.

Dit leuke evenement vindt plaats op 16 juni aanstaande op onze prachtige beachvelden, voorbij de tennisbanen van ETC. Het belooft een dagvullend programma te worden met wedstrijden van 10 uur ’s ochtends tot 8 uur ’s avonds. Dus wacht niet langer, zoek een maatje, verzin een leuke teamnaam en schrijf je snel in via onderstaande link:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdITe1MvOZoGXNE40…/viewform


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.