Jeugduitje 4 juni naar het Belevenissenbos

14 juni 2023

Afgelopen zondag is onze jeugd onder begeleiding van de trainers op jeugduitje geweest naar het Belevenissenbos in Lelystad! Één grote buitenspeeltuin met overal hindernissen door het bos. De kinderen konden zich lekker uitleven en naar hartelust klimmen, klauteren en spetteren. Gelukkig was het prachtig weer dus wat verfrissing was wel welkom. Even gezellig met z’n allen aan de picknicktafel voor een lekkere traktatie en hierna stond er een avontuurlijke speurtocht door het bos op het programma. In drie teams gingen de wolven, de vossen en de herten op zoek naar de schat. Er bleek flink wat speurwerk nodig te zijn en alle teams hebben een andere route gevolgd, maar uiteindelijk is de schat gevonden door de wolven en heeft iedereen de weg terug weer gevonden. Uitgeteld gingen we op pad naar de afsluiter van de dag: een welverdiende snack bij de Mac. Daar bleek er toch nog wat energie over te zijn voor de wat kleinere buitenspeeltuin op de Dolfijn in Enkhuizen. Uitgegeten en -gespeeld voldaan nog het laatste stukje terugrijden naar De Dars en daar stonden de ouders weer te wachten. Het was een leuke, gezellige dag!

We wensen jullie een fijne zomer toe en tot volgend seizoen!


De jeugdcommissie


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.